Menu Zamknij

O pracowni

W zależności od potrzeb możliwych jest kilka wariantów współpracy z Pracownią:

  • model minimalistyczny – polegający na przygotowaniu kompleksowego projektu zawierającego komplet dokumentów (w tym zestawienia materiałów wraz z adresami punktów sprzedaży oraz kosztorys inwestycji) potrzebnych do realizacji zaakceptowanego projektu. Po przekazaniu materiałów organizacja pracy i nadzorowanie ekipy wykonawczej pozostaje w gestii inwestora.
  • model standardowy: obejmuje przygotowanie kompleksowego projektu oraz nadzór autorski polegający na pozostawaniu w stałym kontakcie z wykonawcami oraz kontrolowaniu ich pracy pod kątem jakości i zgodności z projektem. Zdarza się, że podczas prac remontowych występują komplikacje wymagające szybkiej reakcji i korekty projektu. Nadzór autorski obejmuje również pomoc w koordynacji zamówień i kontroli harmonogramu tak, aby inwestycja przebiegała jak najsprawniej.
  • „pod klucz” – jest to model zawierający w sobie oba powyższe, a dodatkowo: kompleksową organizację prac, kontrolę wydatków (w ramach zaakceptowanego budżetu) oraz harmonogramu prac poprzez m.in. złożenie wszystkich zamówień, koordynację transportów, dostaw, pomiarów, montaży, odbiory prac poszczególnych ekip wykonawczych zaangażowanych w projekt, a także zorganizowanie sprzątania końcowego. Ten model współpracy angażuje Inwestora jedynie w proces decyzyjny, a kończy się wręczeniem kluczy do gotowego do wprowadzenia się, pachnącego nowością domu.

Wartością dodaną są fachowcy z różnych branż, z którymi Pracownia współpracuje. Po latach pracy i zbierania doświadczeń udało się zbudować zespół godny zaufania, najlepszy w swoim fachu, dzięki temu firma dostarcza usługę na najwyższym poziomie.

 

                   

Pracownia współpracuje również z deweloperami w zakresie projektowania i realizacji mieszkań pokazowych i biur sprzedaży inwestycji mieszkaniowych czy przygotowywania wizualizacji fotorealistycznych lub rzutów 3D lokali mieszkalnych i części wspólnych.

 

              

 

W projektowaniu wnętrz kluczem do sukcesu jest połączenie dobrze przemyślanej i zaprojektowanej funkcjonalności, precyzyjnego dobrania wszystkich elementów z dbałością o najmniejsze szczegóły oraz jakości wykonania na najwyższym poziomie.

Uważam się za wielką szczęściarę móc z sukcesem wykonywać pracę, która sprawia mi przyjemność.
Jestem tu, gdzie zawsze chciałam być.

Iza Olszewska